WmClass Web Master Class Paylaşım Platformu Genel Programlama Web Tabanlı Uygulamalar Wordpress v Wordpress Kullanma Sebepleri
Wordpress Kullanma Sebepleri
Nursen1
Wordpress Kullanma Sebepleri
0
614
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Nursen1 Kidemli Üye
*
Yeni Üye
  • Konular100
  • Mesajlar100
  • Rep puanı 0
WordPress açık ara en popüler açık kaynaklı içerik yönetim sistemidir ve WordPress ile ilgili güzel bir şey ücretsiz olarak kullanılabilmesidir. WordPress, siteyi hemen indirip oluşturabilen herkes için ücretsiz bir yazılımdır. Ancak, yepyeni bir web sitesi için, WordPress ayarlarının arama motorlarında daha üst sıralarda yer alması gerekir. Ücretsiz olduğundan, herkes istediği zaman bir web sitesi oluşturabilir.
WordPress, sağlam bir kodlama yapısına göre dünyanın her yerinden deneyimli geliştiriciler tarafından geliştirilmiştir. WordPress esnek bir çerçeve ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılar. Herhangi bir uzmanlığa ve geçmişe sahip kullanıcılar, birkaç basit adımda ve basit tıklamalarla web sitesinin yapısını değiştirebilir. WordPress başlangıçta blogları ve ilgili çevrimiçi yayın türlerini desteklemek için geliştirilmiş olsa da, çeşitli amaçlarla diğer web sitelerini de desteklemektedir. Şimdi WordPress, e-ticaretten ticari web sitelerine ve kurumsal web sitelerine kadar çeşitli web siteleri oluşturmak için güçlü bir araçtır. WordPress, büyük çokuluslu şirketler, küçük şirketler için karmaşık web siteleri çalıştırmak ve kişisel bloglar oluşturmak için kullanılır (yani her alandaki tüm içerik türleri için). Birçok teması ve kaynak dosyalara kolay erişimi sayesinde, WordPress bir şirketin değişen gereksinimlerine süresiz olarak uyarlanabilir.

WordPress'in en büyük avantajlarından biri çeşitli eklentilerdir. Web sitesinin işlevselliğini artırmak için bir eklenti kullanabilirsiniz. Nasıl kod yazacağınızı bilmeden sitenize harika özellikler ekleyebilirsiniz. En iyi şey, eklentileri yüklemenin inanılmaz derecede kolay olmasıdır. Ayrıca harika eklentilerin çoğunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sadece eklentinin adını arayın ve yükleyin. Ancak, eklentiler kullanıyorsanız, tüm eklentilerin kullanım için mükemmel olmadığını dikkate almanız gerekir. Bu nedenle, hangi eklentiyi kullanacağınızı dikkatlice seçmeniz gerekir. [Resim: Wordpress.png%3E]Hızlı Menü: