WmClass Web Master Class Paylaşım Platformu Webmaster Genel Konular Yeni Web Siteleri - Site Tanıtımı v Usui Reiki Nedir?
Usui Reiki Nedir?
Erenbor
Usui Reiki Nedir?
0
344
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Erenbor Kidemli Üye
*
Yeni Üye
  • Konular238
  • Mesajlar238
  • Rep puanı 0
Hastalıklar sadece fiziki olarak kendini göstermemektedir. Pek kimse tarafından bilinmemesine karşın en ufak bir rahatsızlık bile beden enerjisinde değişim yaratmaktadır. İnsanların doğumlarından sonra kendilerine has bir enerji oluşturdukları bir gerçektir. Yaşanan hastalıklar yüzünden bu enerji direkt bozulmaktadır. Tedavilerin enerjinin düzeltilmesi için bir fayda vermemektedir. Açıklamalara göre [b]reiki [/b]gibi terapi yöntemleri tam olarak bu alanda fayda sağlamaktadır. Fiziki tedavi yöntemleri bu terapilerle desteklendiği zaman tam bir iyileşme oluşması mümkün olmaktadır.

[b]Usui reiki [/b]hakkında yapılan açıklamalardan bir diğeri de tedavilerin kesinlik kazanmasına destek olmasıdır. Bazı hastalıklar fiziki olarak tedavi edilmesine karşın enerji bakımından olduğu gibi bırakılmaktadır. Bu da hastalıkların belli olmayan zaman dilimlerinde tekrar etmesine yol açmaktadır. Reiki ile terapi alanlar bu süreci ortadan kaldırmaktadır. Bu da tedavinin tam manası ile fayda vermesi olarak değerlendirilmektedir. Ancak terapinin herkes açısından seans sayısı aynı olmayacaktır.

Reiki Hakkında

Ülkemizde [b]reiki eğitimi [/b]veren profesyonel merkezlerde kişiye özel çalışmalar hakkında da veriler öğretilmektedir. Seansların kişiden kişiye göre değişim göstermesi yaşanan hastalıkların derecesi şeklinde değerlendirilmektedir. Bu neden yüzünden bazılarına uygulanan seans sayısı diğerlerinden az veyahut fazla olabilmektedir. Burada en önemli husus kişilerin kaliteli merkezlerden terapi görmeleridir. Aynı şekilde eğitimci olmak isteyenlerin de kaliteli olan merkezleri tercih etmeleri önerilmektedir. Böylece eğitimi görenler ilerleyen zamanlarda kendileri de terapi yapabilmektedir.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vajinismus nedir? fairplayer 0 14 Dün, Saat: 21:10
Son Yorum: fairplayer
  Koruge Boru Nedir? Erenbor 0 12 Dün, Saat: 04:39
Son Yorum: Erenbor
  Kar tuzu nedir, nereden alınır? Debriyaj 0 80 08-01-2022, Saat: 21:30
Son Yorum: Debriyaj
  Online terapi nedir? Salih Murat Paker anlattı ayfareli 0 81 01-01-2022, Saat: 00:30
Son Yorum: ayfareli
  Sosyal Medya Paneli Nedir? Erenbor 0 83 31-12-2021, Saat: 18:17
Son Yorum: Erenbor

Hızlı Menü: