WmClass Web Master Class Paylaşım Platformu Webmaster Genel Konular Yeni Web Siteleri - Site Tanıtımı v Takım Koçluğu Eğitimi
Takım Koçluğu Eğitimi
Erenbor
Takım Koçluğu Eğitimi
0
142
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Erenbor Kidemli Üye
*
Yeni Üye
  • Konular129
  • Mesajlar129
  • Rep puanı 0
Takım koçluğu kapsamında son yıllarda gelişmiş eğitim programları tasarlanmaktadır. Bu sayede insanlar gerekli olan eğitimleri maksimum verim ile temin edebilmektedir. Koçluk eğitimlerinde elde edilen artıların en büyüğü artık online sistemler üzerinden de eğitim erişimi olabilmesidir. Üstelik online eğitimlerde saatler olabildiği kadar esnek tutulmaktadır. Bu da alanlarında uzman olan eğitimcilerin konferanslarının iş sonlarında da alınabilmesine olanak tanımaktadır.
Online olarak temin edilmesi mümkün olan eğitimlerden bir diğeri de lider koçluğu olarak tanımlanmaktadır. Eğitimlerin online olması verimden bir şey kaybettirmemektedir. Zira internet üzerinden verilen bu tür eğitimlerde de etkileşime önem verilmektedir. Böylelikle katılımcılar konferans sonrasında eğitimcilere istedikleri şekilde sorularını yöneltebilmektedir. Bu da otomatik olarak eğitimlerin kalitesini yükseltmektedir. Yine de tercihlere göre eğitimleri yüz yüze temin etmek de mümkündür.
Bireysel Koçluk
İnsanların gerek iş hayatlarında gerek eğitim hayatlarında bireysel koçluk sistemine ihtiyaçları olabilmektedir. Koçluk çerçevesinde kişilerle bir başkası ilgilenmiş ve onlara hedefler vermiş olmaktadır. Bu sayede hedeflere ulaşabilmek adına daha etkili çalışma yapılmış olmaktadır. Tabi bu iş için koç olarak çalışanların insanların psikolojisini anlamaları ve onların ihtiyaçlarına göre hareket etmeleri lazımdır. Bahsedilen durum ise ancak koçluk eğitimleri alınmasıyla sağlanmaktadır. Eğitimlerden başarı ile geçenlere resmî kurumlarda geçerli olan sertifikalar verilmektedir. Sertifikası ve eğitimi olmayan kimselerden koçluk ve danışmanlık hizmeti alınması sonuçlar bakımından bir garanti getirmeyecektir.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Takım Koçluğu Nedir Erenbor 0 108 11-09-2021, Saat: 01:18
Son Yorum: Erenbor
  İşletme Koçluğu ve Ekip Yönetimi nullsix 0 106 05-09-2021, Saat: 21:10
Son Yorum: nullsix
  Sketchup Eğitimi Ve Daha Fazlası zeynep 0 182 01-06-2021, Saat: 15:00
Son Yorum: zeynep
  Online sertifika eğitimi nullsix 0 254 23-04-2021, Saat: 00:51
Son Yorum: nullsix
  Antalya Köpek Eğitimi zeynep 0 241 03-04-2021, Saat: 14:15
Son Yorum: zeynep

Hızlı Menü: