WmClass Web Master Class Paylaşım Platformu Webmaster Genel Konular Yeni Web Siteleri - Site Tanıtımı v Kawa Sherif’ten Hayranlarına 3 Dilde Albüm Müjdesi
Kawa Sherif’ten Hayranlarına 3 Dilde Albüm Müjdesi
ayfareli
Kawa Sherif’ten Hayranlarına 3 Dilde Albüm Müjdesi
0
168
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
ayfareli Kidemli Üye
*
Yeni Üye
  • Konular67
  • Mesajlar67
  • Rep puanı 0
KAWA SHERİF’TEN HAYRANLARINA 3 DİLDE ALBÜM MÜJDESİ

Kawa Sherif hayranlarını sevindirecek bir haber ile karşınızdayız. Kawa Sherif'in yeni albümü; Türkçe, Kürtçe ve İngilizce dahil olmak üzere toplam 3 ayrı dilden meydana gelecek. Kawa Sherif, bildiğiniz gibi dünyanın dört bir yanından geniş hayran kitlesi olan bir sanatçıdır. Bugünkü haberimizin altında, sizlerle Kawa Sherif'in güncel sosyal medya hesaplarını da paylaşacağız.

Yeni albüm çalışmalarını sürdüren Kawa Sherif, geçtiğimiz günlerde albümünün Türkçe Kürtçe ve İngilizce şarkılardan oluşan 3 dilli albüm olacağını belirtmişti.

Türkiye ve Avrupa’da konser çalışmalarını da hızlandıran Kawa Sherif yeni albümünün bir ay içerisinde tamamlanacağını belirtti. Çok yakında çıkacak olan yeni albümün çıkış tarihini sayfasından ve sosyal medya hesaplarından duyuracağını belirten Kawa Sherif, coronavirüs salgını nedeniyle ertelemek zorunda kaldığı konser projelerinin 2022 yılında hayata geçeceğini müjdesini vererek hayranlarıyla buluşmayı sabırsızlıkla beklediğini belirtti.

Kendine has vokali ve tarzı ile yeni nesil müzik akımının en başarılı temsilcileri arasında gösterilen Kawa Sherif yeni albümüyle de adından oldukça çok söz ettirecek gibi görünüyor.

[Resim: h3xccnp.jpg]

KAWA SHERİF KİMDİR?

Kava Muhammed Sherif Rachid ya da bilinen sanatçı adıyla Kawa Sherif 22 Aralık 1986 Kamışlı’da dünyaya geldi. Genellikle ud ve saz kullanarak müzik yapan Kürt şarkıcı ve bestekar Kawa Sherif 2009 yılından beri müzik üretimine aralıksız devam ediyor. Vegere , Firişt , Mix kurdi, Ka Destê Te, Ya Rab, Heye Rojek, Silavê Dila, Kêf û Dîlan gibi pek çok şarkının bestekarlığını ve seslendirmesini yapan Kawa Sherif Türkiye, Suriye ve Almanya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde tanınmaktadır.

[Resim: r6sy0fm.jpg]

KAWA SHERİF'İN SOSYAL MEDYA HESAPLARI

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/kawasherif/
YOUTUBE: Kawa Sherif https://www.youtube.com/channel/UCbLsQJb...P6KhX8CZKQ
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kawa.sherif


Hızlı Menü: