WmClass Web Master Class Paylaşım Platformu Web Hosting Sunucu Firmaları Hosting Şirketleri v Güzel Hosting
Güzel Hosting
Farmasiyen
Güzel Hosting
0
664
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Farmasiyen Kidemli Üye
*
Yeni Üye
  • Konular102
  • Mesajlar102
  • Rep puanı 0
Güzel Hosting, Company, Türkiye'de yüksek kaliteli hosting hizmetleri sunan şirketlerden biridir. İşlemlerinizin çok başarılı bir şekilde yönetilmesini sağlayan güzel hosting şirketi, 2008'den beri kullanılmaktadır. adı gibi güzel bir hosting firmasıdır. Güzel Hosting kesintisiz destek sunar ve müşterileri ile daima iletişim halindedir. Müşterilere hem satın almadan önce hem de kullanım sırasında yardımcı olmaktan çekinmez. Yılda sadece 19,90 TL'ye ev sahipliği yapan şirket, fonksiyon ve fiyat yönünden de çeşitli hosting paketleri sunuyor. 19.90 TL ödeyerek karşılayabileceğiniz en düşük paketle Güzel Hosting, 5 GB aylık trafik, 500 MB depolama alanı, 10 MySQL veritabanı ve 10 e-posta tanımlar. Güzel Hosting'den bu fiyata çok cömert olan diğer paketler doğal olarak genişletilmiş fonksiyonlar içeriyor. Uygun fiyatlarla sundukları hizmetler sayesinde birçok insan hizmetlerinden yararlanabilir. Şirketin başarısı, önceliğini veren müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Güzel hosting şirketi, onlardan hizmet alan ve Şirket, geniş bir müşteri kapasitesine ve yüksek müşteri memnuniyetine sahip birçok farklı hizmet sunmaktadır.
Güzel Hosting Şirketi ayrıca kullanıcı incelemelerinde En İyi Şirket Ödülü alan başarılı bir şirkettir. Sunucularının yüksek performansı sayesinde müşterileri görevlerini daha hızlı ve daha kolay gerçekleştirebilirler. Güzel Hosting de müşterilerine kolayca kendi alanlarını kullanmak böylece kolayca alan satın almak için izin ücretsiz hosting hizmetleri sunuyor. Bu hizmet sayesinde, oradan alan adı satın alan müşteriler başlangıçta bir barındırma ücreti ödemeden iyi bir web sitesi kurabilirler. Güzel barındırma hizmetleri aşağıdaki gibidir:
Alan adı alma
Hosting hizmetleri
SSL sertifikası işlemleri
Site Oluşturucu Hizmeti
Gibi birçok farklı hizmet Güzel hosting tarafından sağlanır.
Güzel hosting şirketi için derecelendirmelere baktığınızda, şirket için kötü bir derecelendirme görmek zordur. Birçok farklı kişi tarafından beğenilir ve kullanılır ve farklı kanallarla önerilir. Ayrıca bu şirketten hosting ve alan adı işlemleriniz için bir hizmet alabilirsiniz.


[Resim: logo.png]


https://www.guzel.net.tr/ucretsiz-hosting.php


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Siber Veri-Profesyonel Hosting, Domain Tescil ve Diğer Hizmetlerin Adresi Farmasiyen 0 1,087 02-07-2020, Saat: 20:17
Son Yorum: Farmasiyen
  SH Hosting Farmasiyen 0 785 13-06-2020, Saat: 12:15
Son Yorum: Farmasiyen
  CloudBunny Hosting Farmasiyen 0 791 13-06-2020, Saat: 12:12
Son Yorum: Farmasiyen
  Netdirect Hosting Farmasiyen 0 771 13-06-2020, Saat: 12:08
Son Yorum: Farmasiyen
  SLM Hosting Farmasiyen 0 818 13-06-2020, Saat: 11:35
Son Yorum: Farmasiyen

Hızlı Menü: