WmClass Web Master Class Paylaşım Platformu WM Mobil Dünyası Cep Telefonları v Galaxy Fold Lite Daha Erken Piyasaya Sürülebilir
Galaxy Fold Lite Daha Erken Piyasaya Sürülebilir
Nursen1
Galaxy Fold Lite Daha Erken Piyasaya Sürülebilir
0
644
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Nursen1 Kidemli Üye
*
Yeni Üye
  • Konular100
  • Mesajlar100
  • Rep puanı 0
Samsung'un katlanabilir telefon ailesine ekleyeceği yeni Galaxy Fold Lite telefonun beklenenden daha erken piyasaya sürüleceği iddia edildi. 2021'in ilk aylarında piyasaya çıkması beklenen telefonun fiyatı yaklaşık 1.100 dolar.Katlanabilir telefonlar teknolojinin gelişmesiyle hayatımıza girdi. Bu teknolojiye ayak uyduran ilk şirketlerden biri olan Samsung, sektörde daha fazla söz sahibi olmak için çalışmaya devam ediyor. Galaxy Fold ve Galaxy Z Flip gibi telefonlarla bu alandaki başarısını kanıtlamış olan şirketin Galaxy Fold Lite ve Galaxy Fold 2 telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlandığı söylenmeye başlanmıştır.

Güney Kore kaynaklarına göre, Galaxy Fold'a kıyasla daha az işlev sunan Galaxy Fold Lite, 2021'in ilk aylarında raflarda yerini alacak. Donanım açısından Galaxy Fold'dan daha az güçlü olan lite versiyonu, Galaxy Fold'un yüksek fiyatından daha düşük bir fiyata satılıyor. Samsung'un katlanabilir telefon pazarına getireceği bu yeni telefonda neler olduğuna bir bakalım.

Galaxy Fold Lite çerçeveleri Galaxy Fold çerçevelerinden daha incedir:


İlk yayınlanan bilgiler göz önüne alındığında, cihazın önceki ekran oranını koruduğunu söyleyebiliriz.
Cihazın kamerasından söz edecek olursak, ekranın önüne bir kameranın gömülü olduğu ve dışarıda da 2 kamera olacağı söylenebilir. Ayrıca Galaxy Fold Lite'daki çerçevelerin Galaxy Fold'dan daha ince olduğunu gösterir.

Galaxy Fold Lite'ın çıkış tarihi 2021'in başlarında, ancak çoğu için erken gibi görünüyor. Samsung'un böyle bir politikayı izlemesinin ana nedeni, Galaxy S20'de istenen sonucu elde edemeyen şirketin Galaxy Note20 ailesine odaklanmak istemesidir. Hem telefon endüstrisini hem de diğer birçok sektörü etkileyen korona virüsü salgınının Samsung'un amiral gemisi satışları üzerinde büyük etkisi oldu. Firmalar; Yavaş yavaş, orta sınıf ve giriş seviyesi telefonların satış paylarını artırarak yaralarını iyileştirmeye başladı.
[Resim: 65718c3d745b0e7a57182f0ab84cee90497ed803.jpeg]


Hızlı Menü: