WmClass Web Master Class Paylaşım Platformu Webmaster Genel Konular Yeni Web Siteleri - Site Tanıtımı v ERDAL CAN ALKOÇLAR: TOKENIZASYON ENDÜSTRİYEL MADENLERİN GELECEĞİ
ERDAL CAN ALKOÇLAR: TOKENIZASYON ENDÜSTRİYEL MADENLERİN GELECEĞİ
zeynep
ERDAL CAN ALKOÇLAR: TOKENIZASYON ENDÜSTRİYEL MADENLERİN GELECEĞİ
0
292
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
zeynep Kidemli Üye
*
Yeni Üye
  • Konular144
  • Mesajlar144
  • Rep puanı 0
[Resim: kh7uf6a.jpg]

Ozellikle Covid-19 Pandemisi sebebiyle dünya ekonomisinin girdiği darboğazda alternatif bir yatırım mecrası olarak parlayan kriptoparalar ve blokzincir projeleri, son donemdeki çalkantılı hareketlenmeden dolayı eski güvenirliklerini yitirme eğiliminde..

TBY Holding Inovasyon direktoru Erdal Can Alkoçlar: Kriptoparalarin varlık degerleri iki temel unsura dayanmakta. İlk unsur varlık değeri ve transferlerin anonimliği, ikincisi ise ilgili kriptovarlıkların hacim buyuklugu ve dalgalanım oranları. Gunumuzde devletler tarafından ozellikle son zamanlarda kriptoparaların aidiyet anonimliğini bertaraf etmeye yönelik dayatılan agresif  KYC ( Müşterini Tanı) protokolleri bu varlıkların öncelikli yatırım aracı olmaya yönelik en onemli ayrıcalıgını baskılamakta. Diger günlük hacim ve para kazanımı sağlayan dalgalanma faktörleri ilk unsurun eksikliginde en iyi ihtimalle tarafsız bazen de olumsuz bir niteliğe dönüşmekte" dedi.

Bunun önüne geçmenin ve kriptovarlıkların muteber birer yatırım aracı olarak kalmalarını sağlamanın yolunun değeri ya da miktarı sabitlenmiş stabil koinlerin tesisi olduguna inandıgını belirten Alkoçlar, özellikle ülkemizin büyük IV Grup maden potansiyelinin yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak bir hukuki altyapı ile stabil koin projeleri çerçevesinde tokenizasyonunun ülke ekonomisine emsalsiz bir katma değer oluşturacağının aşikar oldugunu söyledi.

Çok yakın zamanda Doğu Bölgemizdeki bir altın sahası ile bahsi geçen tokenizasyon projelerinin ilk örneğini başlatacaklarını söyleyen TBY Holding CEO' su Esen Darlan ve Spektral Holding CEO'su Göksel Gürsoy, bu projenin güncel maddi zorluklardan atıl kalmış birçok kıymetli IV Grup Maden İşletmesi için daimi kurtuluş olacaklarına inandıklarını belirttiler.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Endüstriyel Mutfak Malzemesi Satışı ayfareli 0 151 14-11-2021, Saat: 12:55
Son Yorum: ayfareli
  ERDAL CAN ALKOÇLAR: 2023 YILINDA 40 İLACIMIZ AVRUPA RAFLARINDA zeynep 0 269 25-06-2021, Saat: 17:52
Son Yorum: zeynep
  ERDAL CAN ALKOÇLAR: IV GRUP MADENLERiN GELECEGİ TOKENİZASYONDA zeynep 0 247 25-06-2021, Saat: 13:38
Son Yorum: zeynep
  Buzdolabitamir.com - Endüstriyel buzdolabı tamiri nullsix 0 290 19-06-2021, Saat: 22:51
Son Yorum: nullsix

Hızlı Menü: