WmClass Web Master Class Paylaşım Platformu Webmaster Genel Konular Yeni Web Siteleri - Site Tanıtımı v Canbar Büyüsü Nedir?
Canbar Büyüsü Nedir?
Erenbor
Canbar Büyüsü Nedir?
0
69
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Erenbor Kidemli Üye
*
Yeni Üye
  • Konular170
  • Mesajlar170
  • Rep puanı 0
Ak büyüler kısmına giren bu canbar büyüsü bir nevi aşk büyüsü olarak da geçmektedir. Peki canbar büyüsü nedir? diye soranlarınız olursa bu bir tarz aşk büyüsüdür. Sizi seven bir insanın birdenbire sizi sevmemeye başlaması veya da aşkınıza herhangi bir karşılık alamadığınız olaylarda uygulanmaktadır. Sorunsuz bir beraberliğe kavuşmanıza yardımcı olabilmek amacı ile de medyum olan insanlar tarafından yapılmaktadır. Canbar aşk büyüsü günümüz koşullarında en sık kullanılmakta olan aşk büyülerinden yalnızca bir tanesidir. Büyü yaptırmayı isteyen hemen hemen herkesin kolay bir şekilde uygulayabileceğini bir büyü çeşididir. Uzman medyumlar ve bununla beraber büyücüler tarafından da uygulanması ile beraber çok daha hızlı bir şekilde sonuçlar vermektedir.
 
Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?
Canbar büyüsü uygulama bakımından oldukça eski bir büyüdür. Doğru bir biçimde uygun medyum tarafından uygulandığı zaman ise en etkili aşk büyülerinden biri olduğu söylenmektedir. Peki, canbar büyüsü nasıl yapılır? Bu tip sorular yine eski bazı tekniklerden olan ceylan derisinin üstüne duman yazımı ile gerçekleşmektedir. İlk olarak derinin üstüne bir çember çizilmektedir. Daha sonrasında erkek ve kadının isimleri bu çemberin içerisine yazdırılır. Çemberin dış kısmına da kişileri birbirlerine bağlamaya yardımcı olacak sevda ile ilgili esmalar ve kısa dualar yazılmaktadır. Yazılı deri parçası da bir günlük yürüme mesafesi uzaklığında bir yere bırakılırdı. Esmalar farklı güçlerden yardımcı alma ve büyüyü güçlendirmek için destek amacıyla yazılmaktadır.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dedektör Nedir? Erenbor 0 60 11-11-2021, Saat: 23:31
Son Yorum: Erenbor
  Forex Nedir? Erenbor 0 71 29-10-2021, Saat: 09:57
Son Yorum: Erenbor
  Sunucu Kiralama Nedir? Erenbor 0 67 28-10-2021, Saat: 01:18
Son Yorum: Erenbor
  Bakla Büyüsü Erenbor 0 97 20-10-2021, Saat: 21:33
Son Yorum: Erenbor
  Medyumlar Nedir ? Erenbor 0 71 20-10-2021, Saat: 20:38
Son Yorum: Erenbor

Hızlı Menü: