WmClass Web Master Class Paylaşım Platformu Webmaster Genel Konular Yeni Web Siteleri - Site Tanıtımı v Bilgisayar Takibi ve Casus Yazılımı
Bilgisayar Takibi ve Casus Yazılımı
ispaniolle
Bilgisayar Takibi ve Casus Yazılımı
0
77
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
ispaniolle Yeni Üye
*
Yeni Üye
  • Konular14
  • Mesajlar14
  • Rep puanı 0
Bilgisayar takibi ve casus yazılımlarını kullanmak günümüz koşulları baz alındığında adeta zaruriyet noktasına gelmiştir. Şirketler bünyelerindeki görevi bulunan personellerinin günlük olarak denetimlerini takiplerini sağlayabilmek açısından, kullanmış oldukları cihazlara bilgisayar takibi yazılımı kurmalıdırlar. Bunun sektörel anlamdaki diğer tanımı casus yazılımı olarak da bilinmektedir. Bazen hiç bilinmemesi bazen de tüm görevlilerin personel takibi yazılımı ile denetlendiklerini bilmeleri gerekir.

Bilgisayar takip yazılımı yani personel takibi bir şirkette personel takibi için en çok kullanılan yöntemlerden biridir. En faydalı yanı, kontrolleri basitleştirmesi ve otomatikleştirmesidir . Çalışan bilgileri tek bir veri tabanında toplanmış olup, çeşitli analizlerin güncel verilere sahip olacağı şekilde gerçekleştirilebilmektedir. İletişimi teşvik etmek için sessiz ortamlarda yapılmalıdır. Bilgisayar takibi yapılarak çalışan performansı hakkında bilgilendirilir ve kendi bakış açısı edinilir. Duruma uygun bir dizi soru hazırlamanız gerekir.

Tüm şirketler, sonuçlarını iyileştirmek istiyorlarsa personeli sık sık izlemelidir, çünkü uygun iş organizasyonu üretkenlik seviyelerini arttırır. Personel performansını değerlendirerek, performanslarının şirketin hedeflerine ulaşmak için gerekenden düşük olup olmadığını belirleyebilirsiniz. Personellerin performansının düzenli olarak kontrol edilmesi, personelleri denetleme departmanının sorumluluğundadır. Bu, çalışanların gerçekleştirdiği tüm görevleri izlemeli, atamalı ve denetlemelidir ve personelin değerlendirmesini yapmak için çeşitli yöntemler vardır. Casus yazılımı da bu görevi en kolay hale getiren bi program türüdür.

Eğer siz de bilgisayar takip yazılımı veya diğer adıyla casus yazılım kullanarak gerekli denetim mekanizmalarının kusursuz şekilde çalışması ve personellere karşı hakimiyet yetkinizin en üst düzeyde olmasını hedefliyorsanız www.deskgate.com ile mutlaka görüşmenizi tavsiye ederiz. Çünkü Deskgate personel takip yazılımı platformu, Türkiyede bu hizmeti sağlayan en ünlü yazılım firmalarının başında geliyor.

[Resim: remote-desktop-software-2.jpg]


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Video Konferans Yazılımı vortex1 0 47 01-12-2021, Saat: 13:04
Son Yorum: vortex1
  Kurumsal Market - Kurumsal E-Ticaret Çözümleri - Ücretsiz E-Ticaret Yazılımı fikirproje 0 35 30-11-2021, Saat: 15:18
Son Yorum: fikirproje
  Van Bilgisayar Servisi Erenbor 0 53 02-11-2021, Saat: 22:58
Son Yorum: Erenbor
  Ankara mobil uygulama yazılımı nullsix 0 129 15-10-2021, Saat: 20:54
Son Yorum: nullsix
  Bilgisayar Hakkında Herşeyin Bulunduğu Sitemiz ckbilgisayarweb 0 179 15-08-2021, Saat: 14:11
Son Yorum: ckbilgisayarweb

Hızlı Menü: