WmClass Web Master Class Paylaşım Platformu Webmaster Genel Konular Site & Server Administration v AdminPanel Girişi Bulma
AdminPanel Girişi Bulma
Farmasiyen
AdminPanel Girişi Bulma
0
552
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Farmasiyen Kidemli Üye
*
Yeni Üye
  • Konular102
  • Mesajlar102
  • Rep puanı 0
Bir şirket, e-ticaret, forum veya blog sayfanız varsa ve içerik yönetimi paneline erişmek istiyorsanız, bu makalede öne çıkan sistemlerin varsayılan yönetici giriş bağlantılarından bahsedeceğiz. Hazır bir sistem kullanıyorsanız, aşağıda sağlayacağımız giriş bağlantıları muhtemelen içerik yönetim sistemine erişmenizi sağlayacaktır, ancak sizin için özel olarak tasarlanmış bir sistemse, lütfen çok farklı bir bağlantının belirlenmiş olma olasılığını unutmayın. web sitenizi hazırlayan kişiler tarafından ve hazır sistemlerde yönetici giriş bağlantı yolu değiştirilebilir.
İçerik yönetim paneli giriş bağlantılarına gitmeden önce önemli bir hatırlatma; Web sitenizin dosyalarına ulaşmak istiyorsanız, barındırma kontrol paneli bilgilerine gereksinim duyarsınız. Bunu barındırma sağlayıcınızdan öğrenebilirsiniz.
Web barındırma paneliniz cPanel ise; www. ************. com / cpanel veya www. ************. com: 2082 - www. ********** **. com: 2083'ü deneyebilirsiniz.
Barındırma kontrol paneliniz plesk paneli ise; Www olarak giriş yapmayı deneyebilirsiniz. ************. com: 8443 veya www. ************. com: 8880.
WordPress Yönetici Paneli Girişi (Woocommerce)
Kullandığınız sistem wordpress ise ve giriş yolu değiştirilmemişse, www. ************. Com / wp-admin wordpress yönetici giriş yolu.
Joomla yönetici paneli giriş bağlantısı
Joomla altyapısı kullanan bir web siteniz varsa; Www yazarak joomla yönetici paneline giriş yapabilirsiniz. ************. com.tr / yönetici.
Opencart yönetici girişi
E-ticaret sitenizin altyapısı opencart ise, www / ************ ile opencart yönetici paneli girişini açmayı deneyebilirsiniz. Yönetici paneline erişmek için Com / admin bağlantısı. Giriş yolu değiştirilmediyse, giriş sayfası açılır.
Magento yönetici girişi
E-ticaret sitesi altyapısı magento olanlar www kullanarak giriş yapabilirler. ************.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wordpress Sitelerde Admin Paneli Bulma Farmasiyen 0 666 09-06-2020, Saat: 14:21
Son Yorum: Farmasiyen

Hızlı Menü: